çim fiyatları

çimfiyatları

çim fiyatları , özellikle spor sahalarına ve çevre düzenlemede kullanılan suni, yapay, sentetik çimler iç piyasada çokça rağbet görmektedir. Çim satan firmalar talepleri karşılamak için rekabet içerisine girmiş durumda. Bu çimlerin bazısının özellikleri doğal çimlerden kullanım ve bakım alanında daha iyi denebilir.

Yapay Çimler,  Hava durumu ne olursa olsun, profesyonelce manikürlenmiş şekilde görünen ve herhangi bir biçme, sulama veya kimyasal gerektirmeyen yemyeşil çimlerinizin olduğunu hayal edebiliyormusunuz?

çimfiyatlarıçim fiyatları istanbul, Bakım ihtiyaçlarının azalmış olması ile hem çevreye olan zarar hem de cebinize olan zarar düşmüş oluyor. Gerçekçi olmasının yanı sıra çocuklar ve hayvanlar için tamamen zararsız olması özelliğini daha fazla arttırmaktadır. Yapay Çimleriniz ile rahatlayın ve güzel bahçenizin keyfini çıkarın.

Yapay Çimin Avantajı; Çevre düşmanı olan doğal çim yerine yapay çim daha iyi bir çözüm olabilir, 365 gün 24 saat sürekli kullanılabilir, Çatı bahçeler ve yüzme havuzu çevreleri için çok uygundur, Yapay çim, doğal çimlere göre çok daha ucuzdur…

 

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 67 = sixty nine