Arzı Mevud nedir ?

arzimevud

Arz-ı Mev’ud‘dan kasıt, bütün dünyadır!
“Nil ve Fırat arası” Siyonizm’e göre “Vaat edilmiş topraklar”dır.
Pek çok İsrail yöneticisi bunu açıkça ilân etmiştir.
Elbette bugün, Barzani ailesinin Yahudi köklerinden istifade ile PKK ve IŞİD türü komplolar ve “Büyük Ortadoğu Projeleri” ile Türkiye’nin (şimdilik) beşte biri ile Irak ve Suriye’den koparılacak topraklarla bir “Yahudi Kürdistan” kurarak Arz’ı Mev’ud hayallerine kavuşmak için varlarını yoklarını ortaya koyacaklardır, nitekim koyuyorlar da…
arzimevud
Lâkin bu işin bir de “derin” ve “arka yüzü” var.
O da 1 ABD doları üzerine Siyonizm’ce remiz olarak işlenmiş.
1 Dolar üzerindeki 13 yıldız’ın, 12 oğlu ile babaları Yakup aleyhisselamı  simgelediği, tahrif edilmiş Siyonizm’in inandığı Tevrat’a göre de, Yakup(a)’ın hâşâ Tanrı ile güreşmesi ve (hâşâ) yenişememeleri üzerine adını İsrail olarak değiştirmesi anlatılmaktadır.
Yani İsrail kelimesinin anlamı bu kavme göre (hâşâ) “Tanrının bile yenemediği” demektir…
“Tanrının bile yenemediği (hâşâ) İsrail oğulları” Nil-Fırat arası ile yetinirler mi? Bu özürlü akla göre Tanrı yenemiyorsa İsrail’i dünya da yenemeyecektir, inançları budur.
Bunu da 1 ABD doları ile zaten bütün dünyaya ilan etmişlerdir.
Hakan Yılmaz Çebi’den aktaralım:
Kendini Tanrının oğlu kabul eden Efendiler, kutsal saydıkları kitapları Tevrat / Kitabı Mukaddes’ten ilham alarak; dünyayı köleleştirerek, tek amacı olan Tek Dünya Devleti’ni kurma projesini adeta Bir Dolar’ın üzerine simgelerle şifrelemiştir. (…)
Doların ön yüzünde, en tepede Federal Rezerv Note yazmaktadır. Federal Rezerv’in Senedi anlamındadır. Yani, altın ve gümüş olarak karşılığı olmayan “sanal kâğıt” demektir.
Bir Doların arka yüzünde ortadaki In God We Trust yazısı, güvendikleri tanrılarının para olduğunu göstermektedir. Solda görülen dairenin zemininde, amaçlarını anlatan dünya haritası vardır. Dairenin içinde, Yakup’un yani İsrail’in 12 oğlunu temsil eden 12 katlı piramit vardır.
Ve doların üzerindeki…
“Siyon yılanı dünyayı çevreleyerek yutmuştur. (…) Siyon‘dan yani Kudüs’ten harekete başlayan yılan, zaferle zincirini tamamlayacak, sonra yine oraya dönecektir. Başladığı yere dönmeden önceki son hedef de İstanbul’dur…”
Şimdi anladınız mı, Komutanları Yahudi olan IŞİD’in “İstanbul’u da vuracağız” demesinin anlamını. ABD Ulusal Güvenlik Dairesi eski çalışanı Edward Snowden de, “IŞİD’in İsrail’in güvenliğini tesis etmek için Amerika, İngiltere ve İsrail istihbaratıyla ortak çalıştığını”…
Ve…
IŞİD Lideri kelle kesici Ebubekir El Bağdadi’nin bir yıl boyunca MOSSAD tarafından askeri eğitim, dini kurslar ve konuşma becerisi kurslarına tabi tutulduğunu” açıklamadı mı?
Peki, İsrail bu gücü nereden alıyor?
ABD, Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler nasıl oluyor da kendini Tanrı’nın bile yenemediğine inandığı İsrail’in bu inancını kabul edercesine her dediğine “Evet” diyor, hatta Türkiye’yi yönetenler bile, 910 km’lik Türkiye-Suriye sınırını mayınların temizlenmesi karşılığında Arz’ı Mev’ud’a peşkeş çekmeyi Türk milletine, “Paranın dini imanı olmaz” diyerek kabul ettirmeye çalışıyor…
Evet, işin sırrı “Para!”..
Siyonizm ve İsrail de bunu biliyor ve “1 ABD” dolarındaki remz ve sembollerle de bunu açıkça ilân etmiş bulunuyor.
Sözü biraz uzattık amma kusura bakmayın. İşi, yine bu tezgâhın sahibine, Haham Reichhorn’un 1869 senesinde Prag’daki Hahambaşı Simeon-Ben Yhuda’nın mezarı başında söylediği nutuktan şu cümleleri aktaralım:
“Biz İsrail hükeması, Allah’ın bize vaat ettiği dünya hâkimiyetine doğru kaydettiğimiz terakkiyi ve Hıristiyanlara karşı kazandığımız zaferleri gözden geçirmek üzere her yüz senede bir şura halinde toplanmayı itiyat edinmişizdir.
Bu sene (…) geçen asrın bizi hedefimize yakınlaştırdığını ve ona ulaşmamızın çok yakın olduğunu iftiharla temin edebiliriz…
Altun her zaman mukavemet edilmez bir kudretti. Hep böyle kalacaktır. Mütehassıs ellerin kullandığı altun, ona sahip olanlar için hep faydalı bir manivela olacak ve ondan mahrum kalanları imrendirecektir. Altunla en doğru vicdanlar satın alınır. Kıymetlerin bedelleri, bütün mahsullerin rayiçleri tespit olunur. Akdedecekleri istikrazlar temin edilmek suretiyle devletlere tahakküm edilir.”
Haydar Baş, Milli Ekonomi Modeli ile Siyonizm’in elinden sahte ve yapay dolar gücünü ve Türkiye’nin elinden üç kuruşa kapatılan altın madenlerini geri alıyor…
Sosyal Devlet projesi ile de herkesi zengin ederek vicdanları altınla satın alınamayacak hale getiriyor…
Siyonizm’in elinden “Buyük Arz-ı Mev’ud’u” böylece çekip alınacak.. Böylece Siyonizm’in Nil ile Fırat arasındaki Arz-ı Mev’ud’un peşinde koşacak gücü kalmayacak…
Dünya da kurtulacak Türkiye de kurtulacak…
Hasan Demiri, Yeni Mesaj

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifty eight + = sixty six