Google reklam kampanyaları

Google reklam kampanyaları

Google reklam kampanyaları, Google reklamı verme size ürün ve hizmetlerinizi pazarlama konusunda büyük yarar sağlayacaktır. İnternet reklamı insanların google arama motorunda sizi bulmasını sağlar. Yani normal sayfaların üstüne çıkarak bir adım önde olmanıza olanak sağlar. Her işletmenin bütçesine uygun olarak reklam verme seçenekleri mevcuttur.

Google reklam kampanyalarıAnahtar kelimeleinize teklif simülasyon ayarlarını kullanarak butçenize uygun fiyat vetiklama oranlarını TL olarak seçerek faydalar elde edersiniz. Yani teklif simülasyon için örneğin “google reklamı verenler” kelimesi sizin anahtar kelimeniz buna tıklayarak TBM, gösterim ve tıklama oranı seçeneklerini görerek istediğiniz fiyatı seçebilirsiniz. Bu seçenek ile alacağınız tıklama ve gösterim oranını bilme yanında Bütçenizi de seçmiş olursunuz. Kampanya düzeyinde negatif anahtar kelimeleri de iyi bir şekilde eklerseniz sizi istediğiniz kişilerin arayacağından emin olabilirsiniz…

Google arama motoruna reklamı kendiniz veriyorsanız ve fazla bilginiz yoksa lütfen bu konuda bilgi sahibi olan kişi veya kurumlardan yardım almanızı öneririz.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ seventy two = 79