Antalya'nın en güzel denizi | |

Antalya’nın en güzel denizi

Antalya’nın en güzel denizi

antalyada-en-güzel-denizAntalya’nın en güzel denizi, Kaputaj Plajı. Tam olarak Kaş ile Kalkan arasında küçük bir plaj burası. Turkuaz mavisi ile buluşacağınız doğal dağların arasında çok güzel bir plaj.

Yola çıkarken yanınıza yiyecek bir şeyler almanızı öneririz. Harika bir yer.

antalyada-en-güzel-deniz1Dalyan İztuzu Plajı: Bu plaja tekneler ile ulaşım sağlanmaktadır. Oldukça güzel bir yer. Tuzlu ve Tatlı suyun birleştiği bir yer. bu plajın çevresinde yapılaşma yasak. Ayrıca caretta caretta’ların ziyaret mekanı da bu plaj ve çevresindedir.

Türkiye’de gidebileceğiniz en güzel plajlardan bir tanesi burası.

Patara Plajı: Göz alabildiğince her taraf kumsallık. Denizi ve kumsalı etkileyici. Eğer daha önce parata plajı’na hiç uğramadı iseniz mutlaka antalyada-en-güzel-deniz2gitmeniz gereken bir yer. Özellikle yalnızlığa ihtiyacınız varsa kendiniz ile uzun süre konuşabileceğiniz bir plaj ve olağan üstü etkileyici bir sessizlik.

Mesela en sevdiğiniz bir kitabı alarak okuyabileceğiniz, bütün geçmişinizi gözden geçirebileceğiniz kısaca kendiniz ile başbaşa kalabileceğiniz doğa harikası bir yer. Mutlaka gidin ve ziyaret edin. Asla pişman olmayacaksınız.

0Shares

admin

One thought on “Antalya’nın en güzel denizi

  1. Geri bildirim: Antalya | |

Bir cevap yazın