MHP Espiye Belediye Başkan Adayı

- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

MHP Espiye Belediye Başkan Adayı

MHP Espiye Belediye Başkan Adayı sitemize 31 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 309 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

mhp-espiye-belediye-baskan-adayiEspiye’de parti binasında toplanan MHP İl Başkanı Orhan Erzurum ve yöneticiler, İl başkan yardımcısı olan İbrahim Önal’ıMHP’den Espiye Belediye Başkanlığına aday gösterdiler. Yerel seçimlerin ilk startını Espiye’de veren MHP İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum,  MHP il Teşkilatı olarak belediye başkan adaylarımızı Haziran ayına kadar Belediye Başkanlığı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adaylarını tespit edeceğiz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Haziran ayında Giresun’u ziyaretlerinde adaylarımızı tanıtımı yapılacaktır. MHP olarak seçim sürecini Espiye’den başlattıklarını söyledi.

İl ve İlçelerin bütün Belediyelerinde aday gösterileceğini vurgulayan Erzurum, Belediye Başkanlığı, İl Genel Meclisi Üyelerinde başarılı olacağımıza inanıyorum. Türk milletinin geleceği için işsizliğe, yolsuzluğa, kayırmacılığa, yandaşçılığa son vermek içinMHP her zaman var olacak. Özellikle merkez sağda siyaset yapmış, kendini milliyetçi ve vatansever olarak gören herkesi MHP çatısı altında birleşmeye davet etti. VatandaşAKP’ye dersini yerel seçimlerde verecektir” şeklinde konuştu.

 

Erzurum, ilk olarak Espiye Belediye Başkan adayımız olarak iki dönem Belediye Başkanlığı yapmış olan ve başarılı çalışmalara imza atan İbrahim Önal’ ı aday olarak açıklamış bulunuyoruz. Tecrübesi ve Belediyecilik hizmetleri ile Espiyelilerin gönlünde taht kurmuş olan İbrahim Önal, her zaman Espiyelilerin hizmetinde olacaktır. Espiyeli seçmenlerden Başkan adayı Önal’ a destek vermelerini bekliyoruz. Başkan adayımız Önal, ilçeye ve Espiyelilere hayırlı ve uğurlu olsun “dedi.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :