Yakın Olanları Şimdi Takdir Edin Sonra Değil

Yakın Olanları Şimdi Takdir Edin, Sonra Değil
Spread the love

Yakın Olanları Şimdi Takdir Edin, Sonra DeğilYakın Olanları Şimdi Takdir Edin, Sonra Değil. Ben 5 yıl sonra onu aradım. İşin tuhafı, o numarasını bile değiştirmemişti, sanki aramamı bekliyordu. O telefonu açtığında ben titremeye başladım. Sesinden ben anladım onun çok mutlu olduğunu. Gülen çocukların seslerini duydum. O “Alo” dediğinde, ben nutku oldum. Ne diyeceğimi bilemedim. Onun adına sevindim, ama aynı zamanda kalbim sızlıyordu. O zaman, beş yıl önce o bana beni sonsuza dek seveceğini söyledi. Ben güldüm ve dedim: “Sen daha kendi mutlulunu bulacaksın!” İçimden onun yalan söylemediğini biliyordum, ama yinede onu bırakıp gittim.

Bir kez daha o “Alo” dediğinde, ben telefonu kapattım. Ondan mesaj geldi. O yazdı: “Merhaba, senin aramanı bekliyordum! Sesini duymak için ümit ediyordum. Ama sen o zaman ki gibi, bir korkaksın. Şimdi artık telefonu kapatabilirim. Senin aradığının nedenini biliyorum. Seni hala sevdiğimi öğrenmek için. Evet, seviyorum! Sana o zaman yalan söylemedim…” Onu aramaya çalıştım, ama telefonu kapalıydı. Ertesi gün aradım, sonra daha ve bir daha aradım, ama ulaşamadığım. Her gün arıyordum, onu bulmaya çalıştım, ama o sanki kayıp oldu.

Şimdi 39 yaşındayım. Ben yalnızım. Bende ne çocuk, ne de bir yavru kedi var. Ama 15 yıl önce olduğu gibi aynı numara. Belki o beni arar diye…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ thirty five = thirty six