ücretsiz wordpress temaları

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ücretsiz wordpress temaları Sizlere kullanabileceğiniz wordpress önerilerimiz aşağıdaki linklerdedir. WORDPRES En son sürümünü WordPress Türkçe paketini indirmek için tr.wordpress.org bu bağlantıları kullanabilirsiniz. WordPress kurulu bir bloga/siteye sahipseniz, yönetim panelinden otomatik güncelleme yapmanız mümkündür. wordpress kurulum dosyalarını buradan indiriniz.  tr.wordpress.org/ worperess’i kurduğunuz zaman zaten içinde beş bine yakın taslak mevcuttur. WORDPRESS HABER SİTELERİ, WORDPRESS KURUMSAL SİTELER, WORDPRESS KİŞİSEL TEMALAR kurduğunuz wordpress’in içinde olacaktır. wordpress açık yazılımlı bir kaynaktır bilgisi olanlar tarafından geliştirilebilir. Bedava wordpress siteleri binlerce mevcut olup ücretli versiyonları da mevcuttur.

WORDPRESS EKLENTİLERİ

temanızı kurduğunuz zaman wordpress eklenti bölümüne girerek istediğiniz eklentiyi aktif edip kullanabilirsiniz. Daha önce duyduğunuz bir eklenti varsa “yeni ekle” sekmesine tıklayarak arayıp direkt panelinizden kurabilirsiniz.

wordpress özellikleri

WordPress güçlü bir kişisel yayım platformudur ve internette bir yayımcı olarak kullanıcının tecrübesini mümkün olduğu kadar çekici hale getirmek için tasarlanmış özellikler ile gelmektedir. Özgürce dağıtımı yapılan, standart, hızlı, hafif ve kişisel ayarlarıyla ve tamamen istenilen özelliklere göre değiştirilebilir çekirdeğiyle bir yayım platformu sunmaktadır. Bunun yanında her kullanıcı kendi ihtiyaçları doğrultusunda temalar üretip kullanabilmektedir. Bu alanda WordPress, rakiplerine göre oldukça başarılı ve zengindir. WordPress’in en büyük özelliklerinden bir tanesi, çok iyi ve geniş kapsamlı dokümentasyona ve oldukça kalabalık ve kişilerin her türlü sorun ve sorularına cevap bulabileceği forumlarının bulunmasıdır.

Bütün bunlara ek olarak, WordPress üzerine geliştirilen çok sayıda eklenti kullanılarak hiçbir yazılım bilgisine sahip olunmadan çok hızlı bir şekilde sadece blog değil, e-ticaret veya sosyal medya platformu haline getirilebileceğidir. Buddypress ve Woocommerce bu tür eklentilere örnek olarak verilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


+ twenty = twenty eight