OSMANLI'DA ZARARLI CEMİYETLER |

OSMANLI’DA ZARARLI CEMİYETLER

OSMANLI’DA ZARARLI CEMİYETLER
OSMANLI’DA ZARARLI CEMİYETLER
AKP iktidarı, “Sıfır terörle” teslim aldığı Osmanlı’nın dağılma günlerindeki “kara günlerine” geri döndürmeyi başardı, yetmedi, bir de bu hali, “büyük başarı” diye milletin kahir ekseriyetini inandırmayı başardı.
O tarihlerde İngiliz ajanı Rahip Frew tarafından kurulan bir “İngiliz Muhipleri Cemiyeti” vardı. Amacı, tüm Osmanlı ülkesinin İngiliz mandası altına girmesini sağlamaktı.
Yine o günlerde bir “Wilson Prensipleri Cemiyeti” vardı. Anadolu topraklarının Amerikan mandasına girmekle kurtulacağını düşünenlerin kümelendiği bir cemiyetti, bu cemiyet de…
En dikkat çekici olanı ise Osmanlı Musevileri tarafından kurulmuş olanAlliance İsrailite ve Maccabi Cemiyetleri” idi. Ortak amaçları, Yemen’den Balkanlara yedi yıl cephelerde savaşarak evlatlarını tüketmiş Türklerin elinden Filistin’i almak ve orada bağımsız bir İsrail devleti kurmaktı.
Bugün her üçünün yerine ikame edilmiş birGenişletilmiş Ortadoğu Projesi” var.
Bu projenin amacı Wilson Prensipleri ile Türkiye’de kendini Türk hissetmeyen, Türk hissettirilmeyen azınlıklara önce Özerklik, ardından bağımsız devletleri kurdurulacak, zaten kurulmuş olan İsrail’e, Muharref Tevratla “Vaat edilmiş toprakları” kazandırmak amacıyla “Birleşik Kürdistan’ın kurulmasını” sağlamak idi ise…
Siz Barzani’yi bile şaşırtan, “Kürdistan’a hoş geldiniz” karşılamasının, PKK paçavraları altında Türk askerine “işgalci” diyenlere türküler söyletilmesinin, Öcalan’a “sayın” şehide “kelle” denilmesinin sebebi ve şuuraltını ne sanıyorsunuz?
Bakınız o “kara günlerde” kurulan “Kürt Teali Cemiyeti”nin amacı ne imiş:
İngiliz mandası altında bir Kürdistan kurmak!”
Bugün “PKK silah bırakıyor” ve “barış geliyor” diye pazarlanan tam da o günkü Kürt Teali Cemiyeti’nin hayali olan “devletin” Türkiye Cumhuriyeti’ni yönetenler tarafından altın tepsi içersinde takdimi değil midir?
Siz hiç hükümeti yöneten gerçek iradenin kendisini eleştiren Türk evlatlarına, cümle muhalefete ağza alınmayacak hakaretler ettiği halde Türk asker ve polisini, masum Kürt ve Türkleri hâlâ katleden Öcalan’a en ufak bir tarizde bulunduğuna şahit oldunuz mu?
Hangimizin AKP ve Türkiye’yi yöneten “o irade” karşısında Öcalan kadar değeri var?
Prof. Dr. Haydar Baş, “Milletin yüzde 50’si denilebilecek bir kesim, istikrar bozulmasın zannı üzerine hareket etmektedir ve gaflettedir” der ve bu “zannın” Kur’ani kaynaklarını göstererek milleti uyarmak için çırpınması bu seçimde millette karşılık bulmazsa bir sonraki seçime ortada Türkiye Cumhuriyeti devleti diye kalmış olabilir mi?
Sıfır terörle” teslim aldıkları Türkiye’ye AKP hangi savaşı kaybettirdi de “kara günler” geri geldi?
Bunca fabrikaları, bunca askeri, tankı, topu, savaş uçağı ve düşürdüğü her tetikte hedefini vuran, dünyanın en güçlü ve en kahraman ordusuna sahip bir millet kendisini böyle savaş ganimeti gibi tasfiye edebilir mi?
Nedir bu hal Allah aşkına!
KAYNAK, Hasan DEMİR, Yeni Mesaj Gazetesi, 6 Mart 2015
0Shares

admin

Bir cevap yazın