Paz. Mar 29th, 2020

Google Ücretsiz Web Sitesi

2 min read

Sadece birkaç dakika içinde işletmeniz için ücretsiz bir web sitesi oluşturun.

Google Benim İşletmem ile on dakikadan kısa sürede harika görünen basit bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan web sitesini bilgisayar veya telefonunuzda kolayca oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Yeni web sitenizin diğer avantajlarını keşfedin.

Ücretsiz web sitenizin kurulumu son derece kolaydır. Ayrıca sitenizin tasarımı, işletmenize daha fazla müşteri çekmeye yardımcı olacak özellikler içerir.

Mobil cihazlar için hazır

Web siteniz, duyarlı tasarımı sayesinde ister bilgisayar ister tablet veya telefon olsun, her tür ekranda harika görünecek şekilde otomatik olarak ayarlanır.

Özel alan adı

Web sitenizin işletmenizi doğru biçimde yansıtacağı özel bir alan adı alın.

Otomatik güncellemeler

Google işletme kaydınızdaki bilgilerin en son hali web sitenizde otomatik olarak yer alır. Bu sayede siteniz her zaman güncel kalır.

Hareket halindeyken yönetin

Değişiklikleri hızla yapabilmeniz için web sitenizi istediğiniz cihazda oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Aramaları ve ziyaretleri artırın

Telefon numaranız ve Google Haritalar konumunuz sitenizde belirgin bir şekilde görüntülenir, böylece müşterileriniz sizi nasıl bulacaklarını her zaman bilirler.

Reklamlar için hazır

Google Ads ile sitenize daha fazla müşteri çekebilirsiniz; siteniz müşteri işlemlerini artıracak şekilde tasarlanmıştır.

Sitenizi özelleştirerek fark edilmesini sağlayın.

İşletmenizi benzersiz kılan özellikleri gösterin: bir arka plan fotoğrafı seçin, sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgileri ekleyin ve özel bir tasarım seçin.

Bir cevap yazın

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Yandex.Metrica