yabancı çalışma izni başvurusu

yabancı çalışma izni başvurusuyabancı çalışma izni başvurusu, İş yerinden yabancı çalıştırmak için veya ev hizmetlerinde yabancı bakıcı çalışmak için çalışma izni başvurusu yapmanız gerekmektedir. Evde çalışma izni yabancılar için sadece hasta ve çocuk bakıcısı olarak başvuru yapılabilir. ONLİNE YABANCI ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU yapmak için belgelerinizin pdf formatında olması gerekmektedir. Çlaışma iznini kendiniz yapmak isterseniz aşağıdaki linki tıkayınız.

Çalışma izin müracaatınıza ilişkin olarak elektronik başvuru esnasında istenilen belgelerin, aşağıdaki şekilde taranılması gerekmektedir. Buna göre;

1. Sadece istenilen belgeler taranılacaktır. Gereksiz belgeler sisteme yüklenmeyecektir. Taranması gerektiği halde taranmayıp kâğıt olarak gönderilen belgelerin taraması bakanlık tarafından yapılmayacak, belgeler iade veya imha edilecektir.

2. Belgelerin okunaklı olarak ve sadece ilgili bölüme taranılması zorunludur. (Örneğin, Pasaport sureti diploma kısmına eklenmeyecek, mutlaka pasaport kısmına taranılacaktır)

3. Yukarıdaki usul ve esaslara uymayan başvurular işleme alınmayacaktır.

Sisteme Girmek İçin Tıklayınız.

0Shares

Bir cevap yazın