tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri

Tıkanıklık Açma İstanbul pimaş boru tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklıkları, mutfak gideri tıkanıklıkları kırmadan cihazla uzman ekiplerimiz tarafından açılır. Firmamız bütün tıkanıklık sorunlarınıza çözüm sunmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklık sorunlarına çözüm, banyo tıkanıklığı açma hizmetleri. Tıkanıklık açma işi kameralı bilgisayarlı sistemler ile kırmadan yapılmaktadır. Kırmadan pimaş nasıl açılır? tıkalı pimaş borularına kameralı kablo uzatılarak tıkanıklık yeri tespit edilerek sadece o bölgeden işlem yaparak robotlar ile kırmadan açılmaktadır. Açılan tıkanıklık bölgesi ilaçlı kimyasal su ile yıkanarak koku tespiti yapılmaktadır. Uygun fiyatlara tıkanıklık açma.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? taşan tuvaletler evde yada iş yerinde çok pis bir kokuda meydana getirmektedir. bizler taşan ve tıkanan tuvaletleri robotlu sitemlerle kırmadan açıyoruz. Günün her saatinde bizi arayarak tıkalı tuvaletler açılır. Tuvalet ve banyo tadilat işlerinizde uzman ekiplerimizle yapılmaktadır. İstanbul’da kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma, koku giderici kimyasal ile yıkama işlemi de yapılır. İstanbul geneli bütün bölgelere hizmet veren firmamız sizlere en güzel hizmeti sunacaktır. Bizim uzman ekiplerimiz ile sizlere çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktayız.

Kırmadan Tıkanıklığı Açma Gider borularından çeşitli sebeplerle tıkanma meydana gelebilir. Bu tıkanma işlemi suyu ve gideri çekmez ise taşar evinize zarar verebilir. Gider boruları tıkanık yada çekimi yapmıyor ise bizi arayabilirsiniz. Kameralı sistemler ve robotlu cihazlar ile kırmadan evinize zarar vermeden kısa sürede tıkalı giderler açılır ve özel kimyasal ile yıkanarak gerekli hijyenik durumu sağlanır.

Banyo Gider Tıkanıklığı Açma, Eski yıpranmış ve çeşitli sebepler boruda biriken sabun ve şampuan atıklarının boruları tıkaması ile gider boruları tıkanmakta ve suyu çekmemektedir. Çoğu zaman bu durumda kendinizde açabilirsiniz. ama kısa bir süre sonra tekrar tıkanacaktır. Sürekli tıkanan banyo gider boruları firmamız tarafından tıkanıklık açma işlemini gören robot cihazlar ile kırmadan açılabilmektedir. Ev ve iş yerleri, avm, fabrika, okul gibi umuma açık yerlerde meydana gelecek pimaş ve tuvalet tıkanıklığı, pimaş giderleri kırmadan açılmaktadır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Pimaş borularında sızıntı veya pis su kaçağı varsa bizler açık alanda veya kapalı mekanlarda pimaş su kaçağı yerlerini soldaki gördüğünüz resimdeki cihaz ile kırmadan yer tespiti yaparak sorunlarınıza çözüm sunmaktayız. Temiz ve pis su kaçağı veya bulunamayan sızıntılar için bizi arayabilirsiniz. KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

Bizim firma su tesisatı alanında sizlere her türlü destek ve hizmeti verebilir. Özellikle size müsait olan günlere ve saatlere randevu alarak yardım talep edebilirsiniz. İstanbul su tesisatı alanında çözüm ortağınız.

tıkanan alaturka tuvalet nasıl açılır? Alaturka tuvaletler gider borularına sigara, bez yada cebimizden düşen çeşitli eşyaların boruları tıkaması ile meydana gelmektedir. Biz bu tıkanıklıkları robot makineler ile açmaktayız ve kimyasal ilaçlı sular ile yıkayarak hijyenik durumunu ve koku gelmesini engellemekteyiz.

Pimaş Açma Robotla kırmadan tıkanıklık açılmaktadır. Tuvalet – wc tıkanıklığı, pimaş boru tıkanıklıklığı, banyo gideri tıkanıklığı, mutfak giderleri tıkanıklığı açma hizmet verilir.

PİMAŞ TIKANIKLIK AÇMA Robot cihazların desteği ile kırmadan tıkalı bölgeler tespit edilir ve pimaş boru tıkanıklığında ki sorun anlaşılır. Sorunun yani tıkanıklığın durumuna göre pimaş açma işlemi robotla yapılarak gider borusu açılır.

kanal açma Borulardaki tıkanıklık bazen sert bir cisim, bazen bez vb gibi olsa bile biz kırmadan robot cihaz ve makinelerle tıkalı bölgeyi açıyoruz. Kırmadan tuvalet gideri tıkanıklığı, banyoda meydana gelen boruların tıkanması ve mutfak gider tıkanıklığını açıyoruz.

Sizlere gelen servis ekiplerimiz büyük bir titizlik ile tıkanıklığı açar; eğer içeriye önceden koku yayılmış ise gider borları ilaçlı sular ile yıkanarak temizlenir. pimaş açma

wc tıkanıklık açma; öncelikle pimaş gider boru tıkanıklığı kırmadan robotla açılabilmektedir. Bizler firma olarak en sık yaşanan tuvalet giderlerinin tıkanıklığı ile karşı karşıya kalmaktayız. Eski usullerde çok zor olan bu tıkanıklık açma işleri şimdi firmamızın uzman ekipleri öncülüğünde robot makine ile açılmaktadır.

0Shares

Bir cevap yazın