tıkanıklık açma istanbul

tıkanıklık açma istanbul

tıkanıklık açma istanbultıkanıklık açma istanbul, İstanbul’da wc, tuvalet, pimaş ve logar tıkanıklıkları çok sık olarak görülmektedir. Elbette bunun çeşitli sebepleri vardır. Bunların en başında gelen sebep ise bilinçsiz kullanımlardan kaynaklanmaktadır. Nedir bilinçsiz kullanma faraza, elimizi sildiğimiz ıslak mendiller direkt klozete atılır, sigara izmariti, sigara kutusu ve bez parçaları bu tıkanıklıkları meydana getirmektedir.

tıkalı pimaş açma, mesela tuvalet tıkanıklığı meskenlerde meydana gelmesine rağmen en fazla umumi tuvaletlerde meydana gelmektedir. Bunun sebebi ise nasılsa bize ait değil bir daha buradan altı ay sonra geçerim diyerek çöpleri tuvaletlere atmak. Elbette bazen istemeyerek de olsa cebimizden düşen bozuk para, çakı, çakmak, telefon gibi maddeler sebebiyle de tıkanmaktadır.

Tıkanıklık Açma, tıkanıklıklar gelişen teknolojinin de yardımıyla kameralı sistemlerle tespit edilmektedir. Tespit edilen tıkanıklığın yeri ve tıkanıklığa neyin sebep olduğu görülmektedir. Firmalar işte bu sonuçlara göre tıkanıklıkları açmaktadır. Özellikle bazı firmalarda bulunan kameralı cihazla tıkanıklık tespiti ve robotlarla açma işlemi çık yaygındır, yani kırmadan pimaş ve tuvalet tıkanıklığı giderilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirty two − 23 =

Yandex.Metrica google reklamı
atahun