Pts. Tem 22nd, 2019

Tıkanıklık Açma Firmaları

2 min read
Tıkanıklık Açma Firmaları
Tıkanıklık Açma Firmaları

İstanbul’da su su tesisatı alanında hizmet veren bir firma olan Avrupa Tesisatçı, özellikle tıkanıklık açma hususunda sizlere hizmet sunmaktadır. on beşe yıla yakın bir tecrübe ve birikim ile sizlere hizmet götüren firma İstanbul içinde geniş servis ağı ile sizlere ulaşımda sorun yaşamamaktadır. Özellikle kırmadan robotla pimaş giderleri açma işinde uzman bir kadro ile çalışmaktadırlar. 

Pimaş tıkanıklık açma firmaları

Avrupa Tesisatçı kırmadan pimaş tıkanıklığı kanal tıkanıklığı açmaktadır. Bilgi için (0212) 446 46 30 

Tıkalı lavabo nasıl açılır?

tıkalı lavabo nasıl açılır, tıkalı lavaboyu açmanın yolları, tıkalı lavaboyu nasıl açarım Zamanla bir takım artıklardan dolayı lavabolar da oluşan tıkanıklık özellikle biz bayanların canını sıkan ve pek hoşlanmadığımız bir durumdur. Sizler için tıkalı lavaboyu açma yöntemleri ile ilgili bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz Yemek artıkları, çay posası, meyve kabukları, yağ ve bunun gibi pek çok şeyi dikkatsiz bir şekilde lavaboya boşalttığımız zamanlar oluyor. Bu malzemeler zaman içerisinde gider borusunda birikerek burayı tıkıyor ve mutfağınızda bir felakete yol açabiliyor.

Pimaş Açan Firmalar Bina ve tesislerin içerisinde bulunan ve günlük olarak kullanılan her türlü suyun kanalizasyonlara gönderilmesini sağlayan sisteme gider denilir. Bu giderler genellikle PVC malzemeden imal edilmişlerdir. Gider malzemeleri borular, bağlantı parçaları ve sızdırmazlık sağlayan contalarından meydana gelmektedir. Giderlerde karşılaşılan en büyük sorun tıkanıklıklar dır.

0Shares

Bir cevap yazın

Atahun

Name

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Flag Counter