Bilgi berekettir

atahun, haber, kültür, türk dünyası, türkiye rehberi, tarih, gezi

su tesisatçı telefonları
Firma Rehberi

su tesisatçı telefonları

su tesisatçı telefonları +9 (0212) 446 46 30 su tesisatı alanında sizlere hizmet veren Elit Tesisat İstanbul genelinde sizlere su tesisatı ve sıhhi tesisat alanlarında hizmet vermektedir. profesyonel bir ekipten kurulu olan elemanlar sizlere en iyi hizmeti vererek aldığının hakkını verdiğini düşüneceksiniz.

su tesisatçısı firmaları sizlere verdiği hizmetleri kendi aralarında uzman ekipler ile vermektedir. Banyo tesisatında su kaçağı bulma; biz sizlerin ev ve iş yerlerinde tesisatlarda oluşabilen su sızıntılarını kameralı dinleme cihazları ile buluyor; kırmadan hasarı gideriyoruz. Bu sebepten mütevellit banyo tesisatında veya iç – dış hatlarda sızıntıları kırmadan tespit etmekteyiz.

Banyo – Pimaş  Tuvalet tıkanıklıkları açma, gider borları zamanla veya üstümüzden düşen çakı, bozuk para, tarak vesaire sebeplerden dolayı tıkanabilmektedir. bu tıkanıklıkları açmak için bütün gider hattını kırmanıza gerek yoktur: Bizi arayınız 7/24 kırmadan tıkalı boruları açmaktayız.

 

1 COMMENTS

  1. Banyo tesisatında su kaçağı bulma; biz sizlerin ev ve iş yerlerinde tesisatlarda oluşabilen su sızıntılarını kameralı dinleme cihazları ile buluyor; kırmadan hasarı gideriyor

LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ fourteen = seventeen

Pin It on Pinterest