Per. Şub 27th, 2020

Su Kaçağı

2 min read

su-kaçağı1990 yılından itibaren su kaçağı hizmet konusunda uzman personellerimiz yardımı ile hizmet verilmektedir. Profesyonel özel cihazların yanı sıra hızla ve etkili bir şekilde sizlere çözümler sunmaktadır. Hızla gelişen teknoloji ile gezici araçlarımız sayesinde evinize gelerek su kaçağı konusunda gerekli yardımları gerçekleştirmektedir. Eskiyen borularda meydana gelen sorunlardan dolayı konut veya işyerlerinizde tıkanmalar meydana gelebilir. Bu sebepten dolayı da maddi zarar olabileceği gibi aynı zamanda firmamız tarafından görüntülü su kaçağı cihazlarımız ile sağlamaktayız. 0 (212) 446 46 30

Su kaçağı hizmetinde geniş servis ağımız ile İstanbul ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Kurumsal firmamız tarafından tespit çalışmalarının yapılmasının yanı sıra dinleme ve kontrol sistemleri sayesinde de servisimiz bulunmaktadır. Tesisat servislerinin rastgele kırmada işlemi yüzünde evinizde maddi zarar gelebileceği gibi sorunların tespit çalışmaları da bulunmaya bilecektir. Bu bakımdan dolayı su kaçağı bulma konusunda uzman olarak sizlere %100 müşteri memnuniyeti sunması ile yapılan çalışmalarda 1 yıl garanti sunmaktadır. Aynı yerde yapılan çalışmalarda sorunların oluşması durumunda su kaçağı konusunda ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sizlerde evinizde bulunan su kaçak sorunlardan kurtulmak istiyorsanız iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Tesisat kaçak tespiti konusunda profesyonel şekilde hizmet vermek ile su kaçağı hizmeti ile tıkanıklık açma konusunda görüntülü kameralı cihazlar ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Evinizde bulunan tüm sorunlar cihazlarımız ile yapılmasının yanı sıra alt komşunuzda oluşması durumunda komşunuzda su kaçağı için evinde olması son derece önemlidir.

1 thought on “Su Kaçağı

Bir cevap yazın

Atahun

Name

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Yandex.Metrica