Cts. Tem 20th, 2019

su kaçağı bulma istanbul

3 min read

su kaçağı bulma İstanbul

CİHAZLAR YARDIMIYLA KIRMADAN SU KAÇAĞI BULUNMAKTADIR. Kameralı bilgisayar görüntüleme sistemi ile son teknoloji alt yapısı ile su kaçaklarınız bulunur. Su kaçağı probleminize anında tespit edebilmek, çözüm getirmek artık çok kolay. Su kaçağı probleminiz varsa uzman ekiplerimiz hizmetinizde… su kaçağı bulma Altınızda oturan daire sakinleri  banyosuna  veya lavabosuna su damlaması, su faturalarının yüksek gelmesi ve binalarınız daki nemin eşyalarınıza zarar vermesinin en büyük nedeni su kaçağıdır. Kalorifer peteklerin deki tıkanıklıklar bile bazen su kaçaklarına sebep olabilir. Su kaçaklarının nedeninin ve yerinin tespit ederek sorunlarınızı çözmektedir. Bilgi İçin 0532 354 58 54 – 0212 446 46 30

Su Kaçağı Tespiti Çağırdığınız su tesisatçısının günlerce sorunu çözememesi ve etrafı kırıp dökmesi istemediğiniz durumların başında geliyor. Gereksiz masraf ve tamir sonrası temizliği başa bela bir konudur. Bu dertlerle uğraşmamak için işten anlayan, tecrübeli, yeterli teknik donanıma sahip bir tesisatçıyla çalışılmalıdır. Siz de su kaçaklarının tespitini uygun fiyatlarla ve en az hasarla yapan firmalarla çalışmayı deneyebilirsiniz.

Çağın gelişimine ayak uydurma faaliyetleri içinde bizde sektörümüze uygun cihazları alarak sizlere hizmet vermekteyiz. Pimaş açma servisleri Tıkalı pimaş açma işlemi günümüzde profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla kırmadan yapılmaktadır. Pimaş tıkanıklığı özel robot ile açıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile yıkanarak temizlenir. Bilinçli kullanımla pimaş hattında tıkanıklık meydana gelmez. Profesyonel ekibimizle özel robotla kırmadan pimaş açma, kemaralı görüntüleme sistemi ile yıkama işlemi yapıyoruz.

Biz tıkanıklığı Estetik yöntem ile birlikte kırmadan açar – tadilatı yaparız. kameralı bilgisayarlı cihazlarla tıkanıklık sorunlarınızı görüntüler ve robot yada pompa yöntemiyle açar. Tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, kanal tıkanıklık, lavabo tıkanıklık, wc tıkanıklık ve gider borularından meydana gelen her türlü tıkanıklık sorunları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve birikimle sizlerin hizmetindedir.

Pimaş tıkanıklığı özel robot ile açıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile yıkanarak temizlenir. Bilinçli kullanımla pimaş hattında tıkanıklık meydana gelmez. Profesyonel ekibimizle özel robotla kırmadan pimaş açma, kemaralı görüntüleme sistemi ile yıkama işlemi yapıyoruz. Uzman ekibimiz ve son teknoloji görüntülü, deDektörlü tıkanıklık açma ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

0Shares

Bir cevap yazın

Atahun

Name

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Flag Counter