kalorifer petekleri temizleme işlemi

kalorifer petekleri temizleme işlemi, Soğuk kış aylarında daha az enerji ile daha çok ısınmak, kalorifer peteklerinin ısınma kapasitesini artırmak için petek temizliği gereklidir. Peteklerin temizlenmesini profesyonel firmalar ile yapmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Petek yıkama makinesi ile kalorifer peteklerinin içindeki balçık, kir, toz yıkanarak; kimyasal ilaçlarla dezenfekte edilmektedir. 

kalorifer petekleri temizleme işlemi

Petek Temizleme Fiyatları, İşte bu ve benzer sebepler ile ısıtma sisteminden tam kapasite faydalanamayan peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Petekleriniz temiz olursa bu size enerji tasarrufun yanında daha fazla ısıtma işleminden faydalanmanıza sebep olarak olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Petekleriniz uygun fiyatlar ile temizlenmektedir. İstanbul petek temizliği yapan firma olarak sizlere gün içerisinde destek olabilmekteyiz. İstanbul ve bütün ilçelerine servis ağımız bulunmaktadır. Ev, İş yeri, Fabrika, Bina, Okul, Ofislerinizde bulunan peteklelerin ve kalorifer kazanlarının temizliği uzman ekiplerimiz ve sektöre uygun cihazla yapılmaktadır.

Kalorifer Kazanı Temizliği, Kalorifer kazanı soğuk havalarda daha iyi çalışsın diye periyodik olarak bakımları yapılması gereken tesisat yapısına sahiptir. Bizler kalorifer sistemlerinin bakım, onarım ve yıkama işlerini kalifiye elemanlarımız ile yapmaktayız.

Petek Temizleme işi, Kalorifer kombi petekleriniz petek temizleme işine kolaylık ve kalıcı çözüm sunmamıza yardımcı olan cihazlar ile yapılmaktadır. Temizliği yapılan kalorifer peteklerini kimyasal ilaçlı su ile yıkayarak mikro organizmaların da yok olmasını sağlamaktayız. Petek temizliği fiyatları evinizde veya iş yerinizde bulunan peteklere göre uygun fiyat ile yapılabilmektedir.

0Shares

Bir cevap yazın