Cts. Tem 20th, 2019

İnternet Reklamı Verenler

1 min read

İnternet reklamı vermek dendiğinde her ne kadar kulağa hoş gelse de henüz acemi bir reklam verenseniz işler hiç de tahmin ettiğiniz gitmeyebilir ve bu iş için ayırdığınız bütçeler bir hokus pokusla uçup gidebilir. Reklam vermeden önce işletmenizin hitap ettiği kitleyi iyi analiz etmeli bu doğrultuda bir reklam kampanyası oluşturmalısınız.

Google, Facebook ya da herhangi bir platformda yayınladığınız reklamlar ulaşmak istediğiniz hedef kitleye hitap etmiyorsa “Müslüman mahallesinde salyangoz satmak” deyiminden hareketle boşa kürek sallıyorsunuz ve harcadığınız emek/para boşa gidiyor demektir. Kısaca söylemek gerekirse dijital platformda reklamın iyisi kötüsü vardır. Yeterli miktarda analiz, tecrübe ve emek sarf ederek kaliteli ve ucuz reklam maliyetlerini yakalayabilirsiniz. Eğer buna vaktiniz yoksa işinin ehli bir aracı kurumla iş birlikteliği yaparak bu alanda çok daha kısa sürede başarı elde edebilirsiniz. Tabi ki bunun size bir de maliyeti olacaktır.

Google’da kısa bir arama sonucu bu aracı şirketlere ulaşabilir, referanslarını ve iş planlarını inceleyerek detaylı bilgiler edinebilir; işletmeniz için en ideal internet reklamı veren şirketleri kendiniz tercih edebilirsiniz.

Engin YILMAZ

0Shares

Bir cevap yazın

Atahun

Name

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Flag Counter