Google reklamı vermek istiyorum

Google reklamı vermek istiyorum

İnternet üzerinden google ads, arama ağı reklamı vermek için sizlere bu alanda hizmet sunan firmalardan biri olan Atahun Medya size etkili kampanyalar hazırlayarak hızlı ve size özel anahtar kelimeler ile google arama motorunda görünmenizi sağlar. 

Bir google reklamı çıkmanın farklı teknikleri vardır. Google Ads reklamı vermek istiyorsanız bu alanda farklı reklam teknikleri ve metotları  hakkında bilginiz olması bütçenizin boşa gitmemesi açısından çok önemlidir. 

Google ads reklamı verme

Google arama ağı, görüntülü reklam ağı veya farklı şekillerde reklam vermek isterseniz işletmenizi doğru kelimelerde sizin ile alakalı kuracak insanları bulma aşamasında iyi yönlendirmek gerekmektedir. 

Google Arama Ağı Reklamı

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

GOOGLE ADS İLE WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün. Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın. Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

 

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica