Gergi (Barisol) Tavan

gergi-tavan-barisol

Gergi Barisol Tavan Modelleri ; Tavan teknolojisi iç donanım olarak Avrupa’da icat edilmiştir. Ürünün özü, sağlam bir çerçeve (profil) içinde uzanan ince bir plastik filmden oluşmaktadır. Herhangi bir renk, kaplama ve şeffaflık olabilir film, gizli profili tarafından tanımlanır. Bu teknoloji mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, inşaat müteahhitleri için önemli bir araçtır ve hızla Dünya’da genişliyor. Gerilmiş kumaş tavan montajı sadece hafif, son derece dayanıklı bir film ya da yerinde gergin tutacak bir çerçeve yapımı yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış bir dekoratif kumaş yapıştırılması içerir.

gergi-tavan-barisolbarisol tavan, Bizim filmler temizliği ve bakımı için çevre dostu bir ses ve enerji verimli, non-alerjik, yanmaz, su geçirmez, dayanıklı, tozsuz ve kolaydır. Sonuç olarak, malzeme zahmetsizce monte edilebilir veya arkasında herhangi bir hasar bırakmadan, taşındı. Bizim kare (profilleri) dikdörtgen, oval, daire, kavisli ya da üç boyutlu bir de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde oluşturulabilir. Bizim membranlar saydam veya opak olabilir. Film ayrıca katmanlı olabilir ya da dekoratif aydınlatma elemanları içerebilir.

Gergi Tavan” Stretch tavanlar, büyük spor ya da eğlence mekanları ve kamu merkezlerine konutların gelen, her yerde kullanılabilir. Asma veya 3D çerçeveli yapıların monte kutular bir tür binalar, sergi salonları, fuarlar, sanat mekanlarından biri farklı bir görünüm kredi için dünyanın önde gelen iç tasarımcılar tarafından kullanılmaktadır. Bu tasarım öğeleri ekleyerek yanı sıra mevcut boru, hizmet armatürleri ve maruz çatılar gizlemek için çekici ve benzersiz tasarım kavramları oluşturmak için hem profesyoneller ve ev sahibi ilham bir malzeme seçenektir.

Gergi Tavan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + one =

Pin It on Pinterest