Filipinli Bakıcı İstanbul

Filipinli Bakıcı İstanbul Filipinli bakıcılar sahip oldukları yüksek akademik başarıları, onların özveri ve güçlü iş ahlakı kendi çalışma deneyimleri dünyada büyük talep görmektedir. Kaliteli Filipinli bakıcılar bugün yüksek bir talep görmekte, genelinde çocuk, bebek, yardımcı ve aşçı olarak çalışabilmekte, üstelik kendi alanlarında büyük tecrübeleri bulunmaktadır. Deneyimli ve referanslı Filipinli dadılar ve bakıcılar bulmak zor… bu yüzden artan talepler hiçte şaşırtıcı değil.

Sizleri Filipinli bakıcı ile buluşturmak, size Filipinli dadılar ve Filipinli bakıcılar sunabilmek için çalışmaktayız.  Filipinler uzun vize işlem süreleri nedeniyle, Filipinler doğrudan gelir bakıcılar ve dadılar veya çalışmaktadır. Filipinli bakıcıların çalışma izinleri de bulunmaktadır.

Bizim Filipinli dadılar, yüksek eğitimli, son derece nitelikli, İlk yardımı bilen, ve sık sık Çocuk Bakımı alanında eğitimlerini canlı tutan kalifiye elemanlardır. Bizim Filipinli bakıcılar yaşlılara tecrübe ile  bakmakta ve özel ihtiyaçları alanında gerekli eğitimi almış nitelikli elemanlardır.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir