Pts. Tem 22nd, 2019

Dantel Üretimi

1 min read

Dantel üretimi yapmak için; Ultash İstanbul’da Kuruldu. Yönetim olarak uzman bir ekip ile çalışmakta iç ve dış piyasaya ürün vermektedir…

dantel-uretimiDantel alanında sunduğu kaliteli ürünlere sektörde dıkket çeken firmalardan biri olan Ultash Tekstil , İstanbul merter’deki mağazasın da faaliyetlerini sürdürüyor. Çin’in Guanzo kentindeki ofisiyle hızlı terminlerde dantel, yaka, kumaş ve taşlı şerit ithalatı yapan şirket, son dönemde repetli siparişlere daha çabuk cevap verebilmek için, yayli dantelleri de ürün gamına ekledi.

kısa süre içinde bir showroom da kuracaklarını belirten firma sahibi Yasin Tursun Ultas’ın, faaliyeleri hakkında şunları söyledi :

 “ben bu firmayı 2012 yılında Merter’de kurdum. bu yılın başında firmamızı Mehmet Akif bölgesinde taşımıştık. yeni mağazamız bize müşteri portföyümüzü genişletme konusunda büyük avantaj sağğladı. müşteri portföyümüzde bayan giyim üreticileri yer alıyor. macaristan, yunanistan ve bulgaristan gibi ülkelere ihracat da yapiyoruz.”

Apuletler deri kumaş deri yaka Fileler işlemlı kumaş kuru kapalar likralı dantel likralı dantel kumaş metal aksesuar metal yaka pamuk güpürler pamuk yaka polyester güpürler polyester lez kumaş polyester yaka polyester şerit pullu kumaş sakallı dantel saçaklar taşlı yaka taşlı şerit tül şifon yaka

Bilgi İçin +90 212 637 5888

dantel üretimi

1Shares

Bir cevap yazın

Atahun

Name

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Flag Counter