Ankara’da aspava nerede yenir?

Ankarada aspava nerede yenir?

Aspava denilince Ankara akıllara gelmektedir. Peki Ankara’da çok sayıda bulunan Aspava nerede yenir? Aspava lezzetini bulacağımız mekanlar hangileridir size bunlar hakkında bir kaç yol göstereceğiz. Ankara’da Aspava yemek için ziyaret edeceğiniz 2 mekan adı vereceğiz.

Meşhur Özçelik Aspava

özçelik aspava ankaraMehmet Gülçimen, Mehmet Ay ve Yusuf Sepetçi tarafından yönetilen Meşhur Özçelik Aspava siz değerli halkımıza hizmet vermekten onur duymaktadır. Ünlülerin Döner Dürümcüsü Meşhur Özçelik Aspava’da müşteri memnuniyeti ve sürekliliği çok önemlidir. Türk Mutfağının en iyi lezzetlerini kendine has kalitesi ve damak tadıyla kaliteden ödün vermeden sizlere sunmak bizim en önemli prensibimizdir. Ünlülerin Döner Dürümcüsü sloganı ile Ankara Küçükesat’da hizmet vermektedirler. Kaliteye ve insan sağlığına verdiğimiz önemin yanında ulusal ve uluslararası kalite standartlarındaki hizmetlerimizle Aspava kalitesini bir marka haline getirdik. Meşhur Özçelik Aspava İletişim Bilgileri:

Ankara Aspava Tel: 0 312 437 80 88

Ankara Aspava: http://meshurozcelikaspava.net/iletisim.html

Yıldız Aspava

yıldız aspava ankara

Hacı Yıldız Aspava, temel değer ve ilkelerinden ödün vermeden gerçekleşen bu yenilikçi yaklaşımla müşterilerine farklı damak lezzetleri yaşatmayı hedeflemektedir. Yıldız Aspava Tescilli bir firmadır. Çok uzun yıllar Ankara’da aspava satışı yapan bir mekanalrı vardır. Ankara Küçükesat, Balgat, Emek ve İncek’de şubeleride bulunmaktadır. Ankara’da aspava yemek için Yıldız Aspava’yı tercih edebilirsiniz. Yıldız Aspava Aspava’nın merkezinde.

 

Ankara Yıldız Aspava Tel: 0 312 437 66 87

Ankara Yıldız Aspava: https://www.yildizaspava.com.tr/subelerimiz.aspx

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Ankara’da aspava nerede yenir?” için 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica