Cts. Tem 20th, 2019

Kabe İmamı; Allah’a hamd olsun ki Amerika ile birlikte dünyayı yönetiyoruz

1 min read

Kabe İmamı Sudeysi’den skandal sözler: Allah’a hamd olsun ki Amerika ile birlikte dünyayı yönetiyoruz Kabe İmamı Sudeysi skandal bir açıklamada bulundu. Sudeysi, “Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah’a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar” ifadelerini kullandı.

kabe-imamı-

İslam aleminin en önemli mabedi olan Kabe-i Muazzama’da imamlık görevinde bulunanAbdurrahman Sudeysi Amerika’da skandal açıklamalarda bulundu.

İslam Âlemi Birliği’in düzenlemiş olduğu konferansa katılmak üzere New York’a giden Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanı Şeyh Dr. Abdurrahman es-Sudeysi, Suudi Arabistan’ın El-İhbariyye kanalına konuştu.

Yaptığı açıklamayla özellikle sosyal medyada yoğun tepki gören Sudeysi,”Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah’a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar” dedi.

Suudi Arabistan ve Amerika’nın dünyanın güvenliğin ve istikrarın merkezi olmasında öncelik ettiğini savunan Sudeysi, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve Amerika Başkanı Donald Trump‘a dua etmeyi de ihmal etmedi.

Sudeysi, Suudi Arabistan kralı ve ABD Başkanının insanlık için atacakları adımlarda başarılı olmalarını dilediğini ifade etti.

Kaynak: www.milligazete.com.tr

0Shares

Bir cevap yazın

Atahun

Name

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Flag Counter