Cum. Tem 19th, 2019

Ünlülerin Döner Dürümcüsü Meşhur Özçelik Aspava

1 min read

Ünlülerin Döner Dürümcüsü Meşhur Özçelik Aspava‘da müşteri memnuniyeti ve sürekliliği çok önemlidir. Türk Mutfağının en iyi lezzetlerini kendine has kalitesi ve damak tadıyla kaliteden ödün vermeden sizlere sunmak bizim en önemli prensibimizdir.

Siz değerli konuklarımız, tüm çalışanlarımız ve yöneticiler olarak bizler çok geniş bir aileyiz. İşletmelerimize gelen konuklarımız ilk günün heyecanı ile ailemizin bir ferdi olarak sevgi ve saygı ile ağırlanmaktadır. İlkesi güleryüz, hijyen, doğallık olan Meşhur Özçelik Aspava‘nın amacı lezzette ve hizmette sürekliliği, nasıl ve ne şekilde daha iyi yapabilirizdir.

Meşhur Özçelik Aspava, Ünlülerin Döner Dürümcüsü Meşhur Özçelik Aspava’da müşteri memnuniyeti ve sürekliliği çok önemlidir.

Türk Mutfağının en iyi lezzetlerini kendine has kalitesi ve damak tadıyla kaliteden ödün vermeden sizlere sunmak bizim en önemli prensibimizdir. Küçükesat semtinde Esat Caddesi 110/C’ de hizmet vermekteyiz ve başka yerde şubemiz yoktur. Meşhur Özçelik Aspava; İki Aspava Arasında Kalitesiyle Ortada

Bilgi & Rezervasyon 0 312 437 80 88

0Shares

Bir cevap yazın

Atahun

Name

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Flag Counter