Telefonun sigorta poliçesini kaybettim ne yapmalıyım?

Bakırköy 5. Noterliği

16 Ağustos 2018 admin 0

Bakırköy 5. Noterliği Eski Londra Asfaltı Noter Telefonu : Bakırköy 5. Noteri Nazmiye Erol’dur Telefon numarası : 212 556 77 77 Fax numarası : 212 643 71 […]

Telefonun sigorta poliçesini kaybettim ne yapmalıyTelefonun sigorta poliçesini kaybettim ne yapmalıyım? Yaklaşık 11 ay önce bir telefon aldım. Telefon gayet güzel iyi de kullanıyorum. Koruma camı falan var. Neyse telefon arkadaşımın elinden kazara halının üstüne düştü ve ekran gitti. Telefonu aldığım yere götürdüm bildiginiz bayi yani poliçe kaybolmuş yapamam 500 TL ver dedi. Ona faturanın üstünde poliçe var yapıldığı dair dedim… yetkili bana: Hayır olmaz sigorta karşılamaz poliçe yok dedi. Başka bir bayiyi telefonla aradım ve O bana yapılabilir dedi. Bende faturam ile sigorta merkezini aradım; bir dilekçe yazın telefonu kargo ile gönderin dedi aynen öyle yaptım kabul ettiler.

Son Sözüm şu: siz eğer insanlara zorla sigorta yaptırmayı öneriyorsanız, sorun olunca insanlara doğru dürüst yol gösterin… kanımca bayinin yapmaya çalıştığı şu idi: benden telefonu alıp sigortaya yaptırmak ve benden 500 TL para almak… tabiki ben bu oyuna gelmedim.

Lütfen sizde hakkınızı sonuna kadar arayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


+ sixty six = seventy three