Google reklam paketleri fiyat listesi

Google reklam paketleri fiyat listesi

Google reklam verme ve yönetme aslında son derece basittir. Yani bilgisayar ve bir mail adresini sahip olan her insan google reklamı verebilir yönetebilir. Google ads reklam veren bizim gibi firmaların devreye girdiği yer ise reklamların doğru alanlarda verilmesi, etkili anahtar kelime kullanma ve ulaşabileceğiniz yerlerde reklamınızı yayımlayarak sizi doğru kişiler ile buluşturmaktır. Bir google ads reklamını profesyonel bir şekilde vermek ve iyi geri dönüşler almak için size En iyi hizmeti sunuyoruz.

Google ads reklam paketleri

Atahun Medya firması sizlere ürün ve hizmetlerinizi doğru alıcılar ile buluşturuyor. Google Ads reklam verme yöntemleri hakkında bilgi ve tecrübeye sahip bir ekip ile size hizmet sunmaktadır. Google reklam fiyatlarınızı doğru şekilde harcama ve sizin ürün ve hizmetlerinizi gerçek kişilerle buluşturmak için farklı reklam yöntemlerine baş vurmaktayız. Google reklam verme alanında size En iyi alternatifler sunuyoruz.

Google reklam paketleri 700 ₺

Yerel reklam verme google ads fiyat listesi. Istediğiniz kelimlerde bölgesel olarak google arama ağında reklamınız 30 gün görünür.

Google Ads reklam paketleri 1000 ₺

İsyerinize yakın bir alanda yarıçap baz alınarak reklamınız yayımlanır. Sektörünüze ait kelimeler semtlerde baz alınarak eklenir ve etkili geri dönüş sağlanır.

Google reklam verme paketleri 1.500 ₺

Türkiye’de bir ilde sektörünüzde belirlenen anahtar kelimenin gücü baz alınarak TBM 30 gün reklamınızı yayımlıyoruz. Bu fiyata her sektör geçerli değildir.

Google reklam paketleri fiyat Listesi 3.000 ₺

Orta rekabet firmalarının Türkiye’de yoğunluk olmayan belirli ürünlerin tanıtılması ve satışına yönelik olarak verilen reklamdır. Reklamlar direkt arama ağı veya arama ağı iş ortakları veya daha farklı türlerde yayımlanır.

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica