Paz. Tem 21st, 2019

Google Benim İşletmem

2 min read

Google’daki ücretsiz işletme kaydınızla yeni müşterilerin dikkatini çekin.

İşletme kaydınız, insanlar sizi veya size benzer işletmeleri Google Arama veya Haritalar’da aradıklarında karşılarına çıkar. Google Benim İşletmem, işletme kaydınızı oluşturmanız ve güncellemeniz için kolaylık sağlar. Böylece dikkatleri üzerinize çeker ve müşteri kazanırsınız. Google My Business

Sadece birkaç dakika içinde ücretsiz bir web sitesi oluşturun.

Google Benim İşletmem ile bir web sitesi oluşturmak oldukça kolaydır. Web siteniz Google işletme kaydınızdaki bilgilerinizden otomatik olarak oluşturulur. Ayrıca metin, fotoğraf ve dizayn temalarıyla da web sitenizi özelleştirebilirsiniz.

Faydalı bilgiler paylaşarak müşteri kazanın.

Müşterilerin sizi Google Arama veya Haritalar’da bulduğu her aramayı iyi değerlendirin. Fotoğraflar paylaşarak, çalışma saatlerini özelleştirerek ve ücretsiz bir web sitesi kurarak işletme kaydınızı güncel tutmak çok kolaydır.

Kullanıcıların sizi bulabilmesi için bilgilerinizin daima güncel olmasını sağlayın.

Tatil günleri için çalışma saatlerinizi değiştirmeniz veya yeni bir telefon numarası eklemeniz mi gerekiyor? İstediğiniz değişiklikleri Google Benim İşletmem ile birkaç basit adımda yapabilirsiniz. İşletme kaydınız Arama ve Haritalar’da da güncellenir.

İşletmenizle ilgili fotoğraflar yayınlayarak satışları artırın.

Ürünlerinizin ve menünüzdeki favori seçeneklerin fotoğrafları gibi işletmenizi benzersiz kılan görüntülerle yeni müşteriler çekin. İstediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

0Shares

Bir cevap yazın

Atahun

Name

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Flag Counter