eczaneden geciktirici nasıl istenir

eczaneden geciktirici nasıl istenireczaneden geciktirici nasıl istenir, Eczane’den geciktirici sprey almak istiyor fakat çekiniyorsanız daha önce kullandığınız bir ürün varsa onu raftan alınız ve ödemesini yapınız. eczaneden geciktirici nasıl istenir ki, diye düşünmeyin çünkü artık bu tür ürünleri satmak onların için gripin yada ağrı kesici satmak gibi bir durum haline geldi. Yani çekinmenize gerek yok RAHAT OLUN.

 

Özgüveniniz yerinde olsun, kimin ne düşündüğü yada diyeceğini umursamayın direkt gidip sorun ve en iyisi size hangisi ise onu talep ediniz. İçeride bayan personel bile olsa, asla çekinmeyin bu onlar için normal bir durum… Hatta en çok hangisi tercih ediliyor diye eczane’deki görevliye sorunuz…

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

eczaneden geciktirici nasıl istenir” için 8 yorum

  1. bence çok rahat bir şekilde gidip isteyin. utanmayın… geciktirici markalarına bakabilirmiyim deyin size gösterecektir.

  2. Erkekler için geciktirici sprey var mı? bakabilirmiyim diyebilirsiniz. yada rafta kendiniz markalara bakarak özelliklerini okuyarak bulup seçin…

  3. Bence çekinmeyin. Eczanelerin en çok sattığı ürün bunlar. Normal olun. Zaten bir kez alın cekinsenizde. Birdaha ki sefere hiç kimseyi umursamazsinız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica